Bieżące promocje

Salon OKO OPTYK przygotował dla swoich Klientów mnóstwo atrakcyjnych zniżek! Zawsze staramy się być o krok przed konkurencją. Dlatego wiele modeli opraw korekcyjnych dostępnych jest w promocyjnych cenach, jakich nie znajdziesz nigdzie indziej. W zanadrzu mamy interesujące oferty, które skierowane są między innymi do uczniów, studentów i seniorów. Dodatkowo, zapewniamy też bezpłatne badanie wzroku. Wszystkie informacje na temat poszczególnych rabatów, można znaleźć poniżej w regulaminach.

 

Bieżące promocje na okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne

Masz upatrzone oprawki konkretnej marki, ale czekasz na ciekawą okazję cenową? W salonie OKO OPTYK promocje nie kończą się nigdy - ciągle przygotowujemy nowe akcje, więc warto regularnie sprawdzać naszą stronę internetową.

 

Będzie nam też miło, jeśli odwiedzisz nas osobiście. Kompetentny Doradca Sprzedaży chętnie wprowadzi Cię w szczegóły wszystkich aktualnie trwających wyprzedaży. Pomoże Ci także dobrać okulary korekcyjne odpowiednio do Twoich indywidualnych potrzeb. Wysoki poziom obsługi, to jeden z licznych atutów naszego salonu, o czym świadczą pozytywne opinie od Klientów. Nie boimy się żadnych wyzwań. Nawet jeżeli poszukujesz produktów o szczególnie niestandardowej specyfikacji, na pewno będziemy w stanie doradzić Ci odpowiednie rozwiązanie.

 

Najlepsze ceny w Szczecinie + szeroki wybór oprawek i soczewek

Interesuje Cię promocja na okulary progresywne? A może chcesz kupić soczewki kontaktowe z atrakcyjnym rabatem? Polub naszą stronę na Facebooku, a nie ominie Cię żadna oferta lub wyprzedaż przygotowana przez zespół salonu optycznego OKO OPTYK! Jeżeli masz pytania dotyczące bieżących promocji na okulary korekcyjne, zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Chętnie wszystko Ci szczegółowo wyjaśnimy.

Warto się z nami również skontaktować, jeżeli poszukujesz informacji na temat konkretnych produktów bądź zastanawiasz się, który z dostępnych w naszej ofercie modeli najlepiej sprawdzi się np. podczas codziennej pracy przed komputerem lub w trakcie jazdy samochodem. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Regulaminy promocji