Nowoczesny sprzęt w Okooptyk

Nowoczesny sprzęt, własna szlifiernia, doświadczony zespół specjalistów i szeroki wybór opraw. To atuty, którymi chce przyciągnąć klientów nowy salon optyczny Okooptyk przy pl. Lotników 3B. Każdy będzie mógł też skorzystać z licznych promocji.

 

Okooptyk chce połączyć szeroki wybór asortymentu, dostępny do tej pory najczęściej tylko w dużych „sieciówkach”, z indywidualnym podejściem do każdego klienta. Salon działa od niedawna, ale tworzą go doświadczeni pracownicy, którzy branżę optyczną znają od co najmniej kilkunastu lat.

                           

Najnowocześniejszy sprzęt, którego brakuje w wielu innych salonach

Na miejscu można wykonać badanie optometryczne, pozwalające dobrać odpowiednie soczewki. Specjaliści pracują tutaj na najnowocześniejszym sprzęcie, który daje gwarancję, że wynik badania będzie bardzo dokładny. Optometrysta dostępny jest każdego dnia pracy salonu.

 

Mamy np. możliwość przeprowadzenia badania autorefraktometrem z tomografią rogówki. Niewiele gabinetów, specjalizujących się w badaniach pod kątem okularów, ma takie badanie w swojej ofercie. A ma ono wielkie znaczanie. Pozwala lepiej dopasować szkła i soczewki ortoptyczne. Widzimy też, czy nie dzieje się coś złego z okiem i możemy wysłać takiego pacjenta prosto do lekarza okulisty.

  

Okulary w pół godziny

Dobrze wyposażone jest również laboratorium. Na miejscu jest szlifiernia, co również jest rzadkością w podobnych salonach, nie należących do wielkich sieci. To daje duże możliwości i często pozwala na błyskawiczne wyrobienie okularów.

 

Jeśli soczewki są na miejscu, w ciągu 30 minut jesteśmy w stanie przygotować okulary. Zarówno wtedy, gdy klient przyjdzie ze swoją receptą, ale również wówczas, gdy wykonujemy badania w naszym gabinecie przez wykwalifikowanego optometrystę.

 

W ofercie salonu są oczywiście również soczewki kontaktowe, zarówno jednodniowe, jak i miesięczne. Dostępne są także soczewki własnej produkcji.

 

Załatwią każdy możliwy model opraw

Salon mieści się w przestronnych pomieszczeniach przy pl. Lotników 3B. Wybór opraw do okularów korekcyjnych i okularów przeciwsłonecznych jest ogromny. Przewidziano nawet specjalny kącik dla dzieci, gdzie oprawki i lustro są nieco niżej, więc najmłodsi mogą je samodzielnie przymierzyć (jest też ortoptystka, specjalizująca się w badaniu dzieci). W ofercie znajdują się zarówno oprawy w przystępnych cenach, jak i renomowane marki najbardziej znanych firm.

 

Jeśli komuś będzie zależeć na konkretnym modelu, a nie znajdzie go u nas, wykonamy dla niego specjalne zamówienie. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Każdy ma inne potrzeby, a chcemy pomóc wszystkim, żeby wyszli z naszego salonu zadowoleni i długo cieszyli się z nowych okularów.

 

Bezpłatne badanie wzroku i promocje

W najbliższym czasie Okooptyk szykuje promocje dla wszystkich klientów. Każdy będzie mógł skorzystać z bezpłatnego badania wzroku, nawet jeśli nie zdecyduje się później na zakup okularów w salonie.

 

Rabaty cenowe za okulary i soczewki przewidziane są dla każdej grupy wiekowej. Specjalne promocje szykowane są m.in. dla seniorów i studentów. W dodatku każdy klient otrzyma indywidualnie przygotowaną promocyjną ofertę.

 

Ze szczegółami oferty można zapoznać się na stronie: https://optykexpress.pl/.

 

Salony optyczne mogą być otwarte mimo wszelkich obostrzeń. Działają w reżimie sanitarnym, wszystkie powierzchnie są regularnie dezynfekowane po każdym kliencie.

0
Feed

Zostaw komentarz