Jak przygotować się do badania wzroku?

Badanie wzroku dla wielu osób jest dość stresujące. Niepotrzebnie! Wystarczy pamiętać o punktach wymienionych poniżej:

 

✔   Weź ze sobą okulary, które używasz/używałeś ( nawet jeśli są połamane :) ) lub poprzednią receptę, na której są wypisane Twoje moce okularowe → informacje na temat Twojej dotychczasowej korekcji są ważne dla osoby przeprowadzającej badanie; m.in. dzięki temu będziesz wiedzieć, czy Twoja wada nie pogłębiła się.

✔   Jeżeli nosisz soczewki kontaktowe, zdejmij je minimum 30 min przed badaniem. Jeżeli masz wysoką wadę, lepiej odczekać jeszcze dłużej → dzięki temu wyniki będą miarodajne.

✔   Przyjdź wypoczęty.

✔   Nie zapomnij o dobrym humorze! W końcu to nic strasznego. Przekonasz się, że nasz zespół jest pozytywnie nastawiony do każdego klienta! :)

 

Kiedy już będziesz po badaniu, możesz wybrać oprawę. Wybór mamy ogromny, dla każdego coś się znajdzie :) Pamiętaj, że:

 

✔   Masz u nas możliwość założenia soczewek kontaktowych na czas przymiarki → dopasowanie oprawy będzie bardziej komfortowe, kiedy będziesz mógł swobodnie sam ocenić, jak się w niej czujesz :)

✔   Jeżeli spodoba Ci się kilka opraw i nie wiesz, na którą się zdecydować – nie przejmuj się! Nie musisz od razu podejmować decyzji. Możesz zarezerwować dane oprawki. Będą na Ciebie czekać :)

✔   Mamy atrakcyjne rabaty dla każdego! Nie ma znaczenia, czy jesteś studentem, czy seniorem. U nas każdy klient może liczyć na rabat :)

✔   Jeżeli nasunęły się Tobie pytania, śmiało możesz do nas zadzwonić. Wszystko Ci wyjaśnimy

0
Feed

Zostaw komentarz